Overiť dostupnosť

HOTEL JASON

Svadby u nás

Svadobný deň nie je len obyčajný deň. Je to výnimočný okamih, ktorý si chce každý pár uchovať v pamäti navždy. Je to začiatok životnej kapitoly, v ktorej si dvaja ľudia sľubujú lásku a vernosť na celý život.

Najmä pre mnohé nevesty je svadobný deň splnením detského sna. Od malička si predstavujú, ako budú vyzerať v ten veľký deň, aké šaty budú mať oblečené a ako sa budú cítiť kráčajúc uličkou k svojmu milovanému.

Svadba je príležitosťou premeniť sny v realitu a my Vás ňou radi prevedieme od počiatočných príprav až po najmenšie detaily.

Kontaktná osoba:

Marcela Pavlovičová

E-mail:

wedding@hoteljason.sk

Telefónne číslo:

+421 911 590 551

Priestranná sála s elegantným interiérom v lone prírody poskytuje ideálne zázemie pre svadby rôzneho rozsahu. Náš tím Vám pomôže s usporiadaním presne podľa Vašich predstáv.

Kongresová sála
90-120 osôb
Sedenie
Možnosti sedenia
Rozloha
Rozloha 270 m2
 • Vstupné foyer: Miesto vhodné na privítanie hostí a slávnostné prípitky.
 • Priamy výstup na terasu: Terasa s úchvatným výhľadom na zrúcaninu Hradu Vršatec dodá Vašej svadbe jedinečný šmrnc. Či už sa rozhodnete pre obrad pod holým nebom, romantické fotenie alebo posedenie s hosťami na čerstvom vzduchu, terasa Vám poskytne nezabudnuteľné príjemné momenty.
 • Moderné technické vybavenie: Disponujeme moderným technickým vybavením, ktoré splní všetky Vaše požiadavky na ozvučenie, osvetlenie a projekciu.
 • Tanečný parket

Malá sála ponúka svadbu v menšom kruhu, no s útulnou atmosférou. Má ideálne denné svetlo alebo osvetlenie s výberom viacerých svetelných scén. Vašim požiadavkám sa pri realizácii medze nekladú, no v Malej sále nie je priestor na tanečný parket.

Kongresová sála
40 osôb
Sedenie
Možnosti sedenia
Rozloha
Rozloha 60 m2

Túžite po svadbe s jedinečnou atmosférou, ktorá odzrkadlí vašu lásku k prírode? Poľovnícky salónik v rustikálnom štýle je dobrou voľbou. Je ideálny pre menšie svadby s neformálnou atmosférou, na svadobné posedenia či rauty. Tento salónik je bez možnosti tanečného parketu.

Kongresová sála
20 osôb
Sedenie
Možnosti sedenia
Rozloha
Rozloha 55 m2

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Aby bolo všetko v súlade s Vašimi požiadavkami, ponúkame aj:

 • Kompletnú svadobnú výzdoba
 • Zabezpečenie prípravy obradu v exteriéri
 • Sabráž
 • Animátorský program pre deti v prípade potreby a iné (po konzultácii s Wedding manažérkou)

UBYTOVANIE

Pre mladomanželov ubytovanie ZDARMA AKO SVADOBNÝ DAR! Hostia majú zvýhodnenú, nižšiu cenu ako je naša bežná ponuka.

 • Trojlôžková izba (3+1) manželská posteľ a jedno samostatné pevné lôžko / výhľad na okolitú prírodu alebo zrúcaninu (2 izby)
 • Dvojlôžková izba Exclusive (2+1) manželská posteľ / výhľad na zrúcaninu (10 izieb)
 • Dvojlôžková izba Comfort (2+1) manželská posteľ / výhľad na okolitú prírodu alebo dvor hotela (11 izieb)
 • Dvojlôžková izba Economy (2) podkrovná izba / dve oddelené pevné lôžka / výhľad na okolitú prírodu (6 izieb)
 • Jednolôžková izba (1) podkrovná izba / jedno pevné lôžko / výhľad na okolitú prírodu (5 izieb)
 • Apartmán (2+2) dve oddelené izby / manželská posteľ a rozkladací gauč / výhľad na zrúcaninu a prírodu (2 apartmány)
 • Dvojlôžková izba Comfort v podkroví (2) podkrovná izba / manželská posteľ, výhľad na okolitú prírodu alebo dvor hotela (8 izieb)

SVADOBÁ HOSTINA

Máme pre Vás pripravené rôzne varianty svadobného menu, z ktorého si môžete nakombinovať kompromis pre všetkých (vegetariánov, vegánov, alergikov atď.). Šéfkuchár Vám v prípade otázok rád poradí.

Ak máte doplňujúce otázky, odpovede nájdete v SVADOBNOM BEDEKRI.

Ak sa Vám ponuka páči a chceli by ste sa informovať priamo u Wedding manažérky, neváhajte nás kontaktovať:

SVADOBNÝ FORMULÁR

  NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE

  1. Oslovíte nášho manažéra (emailom, telefonicky) s predbežným dátumom svadby a počtom hostí, dohodnete si stretnutie
  2. Na 1. stretnutí si s manažérkou obzriete priestory a ujasníte si Vaše predstavy, na základe ktorých Vám vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku.
  3. Na 2. stretnutí rozoberiete pripomienky k cenovej ponuke, podmienky rezervácie a v prípade záujmu podpíšete rezervačnú zmluvu. Predstavíme Vám šéfkuchára a tím, ktorý sa bude podieľať na prípravách svadby. Môžete si dohodnúť už aj termín ochutnávky Svadobného menu.
  4. V prípade, že sa rozhodnete pre svadbu u nás, je potrebné uhradiť zálohu, a to najneskôr do 14 pracovných dní od podpísania zmluvy. Zvyšná suma sa hradí po skončení svadby, po dohode s manažérom.
  5. Po dohode s manažérom sa koná 3. stretnutie, zvyčajne v predvečer svadby, kedy si prejdete všetky body programu a zvážite s ohľadom na počasie a iné podmienky priebeh hostiny, zmeny, či výnimky.

  Každá svadba je jedinečná. Tým, že každý pár má iné predstavy a rozsah požiadaviek na naše služby, nevieme vopred odhadnúť cenu. Všetko závisí od Vami vybraných prvkov svadby. Ak sa nás rozhodnete kontaktovať, veľmi ochotne Vám zašleme cenovú ponuku na mieru aj s podrobnými informáciami.

  Vo vlastnej réžii si môžete zadovážiť zákusky, svadobnú tortu, alkohol a rôzne pochutiny na stoly.

  Výzdobu si môžete pripraviť aj sami, no radi Vám s tým pomôže náš tím, ktorý dekoruje svadby pravidelne a precízne. Môžete sa na nás spoľahnúť a Vám tak ostane viac času na iné potrebné veci.

  Samozrejme. Všetkým požiadavkám sa snažíme vyhovieť a je len na Vašej dohode s manažérkou, ako sa veci uskutočnia.

  Otázkou je len to, koľko sa vydržíte zabávať. Je to Váš vysnívaný deň a môžete si ho užívať, dokedy budete chcieť.Preferujeme voľnú ruku a nemáme stanovený fixný čas. V prípade, že sa v hoteli na druhý deň koná ďalšia akcia, všetko konzultujeme vopred a nachádzame kompromis.

  Mladomanželia majú od nás izbu ako DARČEK ku svadbe ZDARMA.

  Áno, samozrejme. Okrúhle stoly sú veľmi žiadané, k jednému stolu vieme posadiť 8-10 hostí, no umiestnenie závisí aj od náročnosti dekorovania, pochutín a servírovania menu.

  Čím skôr začnete, tým lepšie a početnejšie možnosti budete mať na výber. Aby ste stihli všetko naplánovať a zabezpečiť tak, ako si predstavujete (DJ, fotograf, kameraman atď.), ideálne je začať s prípravou 1 rok vopred.

  Áno, po dohode so šéfkuchárom Vám radi vyhovieme, či už sa to týka iných chuťových preferencií alebo napr. intolerancií.