Overiť dostupnosť

Ubytovanie

Čo je krajšie, ako sa ráno prebudiť vo veľkej mäkkej posteli? Naokolo len hlboké pokojné ticho. Sem tam spev vtákov, či vábenie jeleňa. Po prebudení chutné a výdatné raňajky, šálka voňavej kávy… znie to ako začiatok príjemného dňa.

Ubytujte sa v komfortných jedno-, či dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Okrem pohodlných postelí je ich súčasťou aj veľká priestranná kúpeľňa, či minibar. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na WIFI.

V našom hoteli vás privítame welcome drinkom. Môžete si vybrať z viacerých možností stravovania – raňajky alebo polpenzia (zahŕňa 3-chodovú večeru). Podľa obsadenosti môže byť strava podávaná formou bufetu.

Pravidlá pre deti

Hotel ponúka ubytovanie pre deti v akomkoľvek veku. Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko a stravu sú zdarma. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma.
Pre deti vo veku 6 – 13 rokov je cena prístelky 25€ / noc. Deti staršie ako 13 rokov sa považujú za dospelú osobu. Prístelku je možné pridať len na vybrané izby.

Pre najmenších sú k dispozícii tri menšie detské kútiky. Jeden sa nachádza na prízemí hotela, kde sa deti môžu zabaviť, kým Vy si budete vychutnávať osviežujúci drink, či kávu. Zatiaľ čo sa deti budú hrať v detskom kútiku, Vy si môžete dopriať chvíľku pre seba. Zvyšné dva kútiky sa nachádzajú na druhom poschodí, priamo pri hotelových izbách.

V reštaurácii Vám na vyžiadanie radi poskytneme detskú stoličku.

Pobytové balíčky

Preskúmajte našu ponuku pobytov a vyberte si z rozmanitých balíčkov pre dokonalý oddych a regeneráciu.

Prehľad izieb

Nezáväzná rezervácia