Overiť dostupnosť

Pobytové balíčky

Valentínsky pobyt

Príďte si užiť romantickú atmosféru s milovanou osobou. Vychutnajte si spolu exkluzívnu 4-chodovú večeru pri sviečkach, či večerné kúpanie vo wellness. Atmosféru Vám spríjemní živá klavírna hudba. Pobyt je určený pre páry a výlučne dospelé osoby.

Romantika na Vršatskom Podhradí

Zažite romantiku na Vršatskom Podhradí s naším balíčkom pre dvoch, vrátane ubytovania v izbe s výhľadom na hrad, romantických raňajok do postele a degustácie tapas s vínom. Pobyt je dostupný od nedele do piatka, s možnosťou trvania od 1 do 4 nocí.

Odpočinok Počas Týždňa

Oddýchnite si počas týždňa s naším pobytovým balíčkom, ktorý zahŕňa ubytovanie v izbe Comfort s výhľadom, welcome drink, neobmedzený vstup do bazéna a wellness, župany a ďalšie výhody. Pobyt je k dispozícii od nedele do piatka s možnosťou trvania od 1 do 4 nocí pre ideálny relax.

Dokonalý relax

Dokonalý relax čaká na vás s naším pobytovým balíčkom pre dvoch, ktorý zahŕňa ubytovanie v izbe s výhľadom, raňajky, neobmedzený prístup do bazéna a wellness, klasickú masáž, welcome drink a ďalšie výhody. Od nedele do piatka, s možnosťou trvania od 1 do 4 nocí, pre maximálny relax a oddych.