Overiť dostupnosť

AKO TRÁVIŤ VOĽNÝ ČAS

v okolí Hotela Jason

Ak patríte k večným romantikom a počas svojho pobytu hľadáte oddych v prírode i kúsok histórie, Považie je pre vás to správne dovolenkové miesto. Na každom kroku na vás čaká krásny hrad či zrúcanina, ktorá vás vtiahne do svojich rozprávkových príbehov.

Vyberte sa k zrúcanine Vršatského hradu, či hradu Lednica. Preskúmajte vychýrenú Manínsku Tiesňavu a obzrite si maľované domčeky v Čičmanoch. Pri svojich potulkách lesmi majte oči na stopkách, sú plné húb. Okolie môžete spoznávať aj s vetrom vo vlasoch na bicykli, dostupných je viacero cyklotrás. Množstvo nenáročných turistických trás vás čaká aj priamo pri hoteli, môžete ich však preskúmať aj z konského sedla v neďalekých gazdovstvách.

 

Ak zatúžite po adrenalíne a chcete si odniesť nezabudnuteľný zážitok, „skočte“ sa pozrieť na letisko Slávnica z vtáčej perspektívy pod dohľadom jedného z najskúsenejších inštruktorov na Slovensku a pripravte zážitok aj vašim deťom v podobe Leteckého múzea.

V zimných mesiacoch vás určite potešia i neďaleké lyžiarske strediská Ski Centrum Kohútka, či Javorinka. Priamo pri hoteli sa vaše ratolesti môžu za priaznivých podmienok sánkovať na našej sánkarskej dráhe a vy na ne môžete dohliadať pri čaji z bylín z okolitej prírody.